Przekształcenie kącika w Twoim mieszkaniu, w domowe biuro stanowi zarówno wyzwanie, jak i satysfakcję. Niestandardowe meble pomagają zdefiniować przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu, a Ty sam znajdziesz wśród nich komfort i spokój. W celu wpuszczenia światła dziennego do gabinetu, zastosowano tafle szkła mlecznego pomiędzy sypialnią a gabinetem.

Aranżacja wnętrza sypialni  po przez zaakcentowanie jednej ze ścian wysokim zagłówkiem w kolorze żółtym oraz wszystkie meble fornirowane wykonane na indywidualne zamówienie. Kolor drewna jest taki sam w całym mieszkaniu. Na podłodze wykładzina  przytulna dla nóg.

Salon z kuchnią – naszym zamysłem było powiększenie pomieszczenia, dlatego na jednej ze ścian zostały zamontowane fazowane lustra na ścianie z profilem led . Wzór to podłużne pasy ułożone naprzemiennie, optycznie wydłużające wnętrze.

Łazienka – mała o niestandardowym rozkładzie, skośna ściana z jednej strony wydziela powierzchnie łazienki i jest ścianą wprowadzającą do salonu, na której umieszczony jest telewizor. Prysznic wykonany został na planie trójkąta, drzwi do niego na zamówienie. Pomieszczenie małe, jasne, przyjemne , w którym znajdują się wszystkie niezbędne elementy wyposażenia.

W całym mieszkaniu łączącym motywem te wszystkie pomieszczenia jest kolor żółty, zastosowany  w różnej konfiguracji : poduszki, zasłony, zagłówek, płytki w kabinie prysznicowej i innych drobnych akcentach.