Ziemdesign to kreatywny zespół oferujący szeroki zakres usług architektonicznych i projektowych, od pomysłów i planów, od szkicu aż do realizacji. Nasza dewiza – poszukiwanie prostoty i oryginalności rozwiązań koncepcyjnych. Tworzymy przestrzeń, w której nakładają się czyste architektoniczne linie w połączeniu z zaawansowaną technologią. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, okazją aby zapewnić odpowiednie rozwiązania do zakładanych celów. Naszą pasją jest to, co robimy i zawsze jesteśmy gotowi podjąć się nowych wyzwań. Główna zasada postępowania to skupienie się na procesie twórczym, a nie na produkcie handlowym.

Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę inwestycji. Uczestniczymy w każdym etapie procesu inwestycyjnego – poczynając od koncepcji, poprzez projekty budowlane i wykonawcze, aż po nadzór autorski nad realizacją projektu.

Wykonujemy kompleksowe projekty wnętrz mieszkań i domów, projekty pojedynczych pomieszczeń, lifting wnętrz, szybką metamorfozę, aranżację wnętrz przeznaczoną pod wynajem, aranżację wnętrz pokazowych dla deweloperów i projekty wnętrz użyteczności publicznej oraz wnętrz komercyjnych.